wtorek, 26 lipiec 2016
 • logo Transtecno    Jedyna montownia w Polsce!
  certyfikat

  Mamy zaszczyt poinformować, iż od 1 marca 2016 roku rusza nasza linia montażowa przekładni walcowych TRANSTECNO® serii ALU oraz IRON. Linia montażowa posiada wydajność do 500 sztuk przekładni miesięcznie. W naszej firmie montowane będą zarówno przekładnie jednostkowe, jak i wielkoseryjne. Istnieje również możliwość wykonania i montażu przekładni przygotowanych pod specjalne parametry i wymogi określone przez klienta. HF Inverter Polska zapewnia obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną przekładni TRANSTECNO® serii ALU oraz IRON na terenie Europy Wschodniej.

  Jesteśmy przekonani, że rozpoczęcie naszej ścisłej współpracy z włoskim producentem przekładni mechanicznych zapewni Klientom dostarczenie produktów najwyższej jakości i niezawodności oraz "szybką reakcję na ich potrzeby"

 • HF Polska logo
     Dołącz do nas! napedy logo


  W naszej firmie każdy pracownik jest odpowiedzialny za rozwój firmy. Wiemy, że gdy Ty spełniasz się zawodowo a przy tym realizujesz swoje prywatne plany to również zyskuje nasza firma. Rośniemy w siłę razem z Tobą, ale nie jesteśmy korporacją, dlatego nie stosujemy skomplikowanych procedur, nie używamy języka korporacyjnego i sztywnych reguł. Nasz zgrany zespół tworzą zwyczajni ludzie, którzy współpracując ze sobą i pomagając nowo przyjętym pracownikom tworzą niepowtarzalną atmosferę pracy. Dzięki tej atmosferze pracownicy są przyjaźnie nastawieni do powierzonej pracy. Czynniki takie jak poczucie sprawiedliwości, przynależności do wspólnoty w firmie powoduje, że pracownicy mają zapewnioną stabilność na zajmowanym stanowisku.

  Jesteśmy przekonani, że praca, którą się lubi, to taka, do której chętnie przychodzisz, w której dobrze się czujesz, i która przynosi Ci radość i satysfakcję. Jeżeli to Tobie odpowiada nie wahaj się dłużej i prześlij nam swoją aplikację! Jeżeli nie spełniasz naszych wymagań stanowiskowych, ale znasz osobę, która je spełnia - prześlij tą wiadomość do niej!

THF razem medal tlo

Przekładnie hipoidalne HF Inverter® THF to najnowsza seria przekładni mechanicznych, które zostały zaprojektowane i skonstruowane od podstaw z myślą o zastosowaniu ich zamiast przekładni ślimakowych.

E2000 IP66

Przemienniki częstotliwości EURA® EP66 to zaawansowany napęd zdecentralizowany. Obudowa IP66, zakres mocy od 0,75kW do 15kW. Sterowanie wektorowe, panel LCD lub LED.

EVPM Nagroda small

Silniki EURA® EVPM IE4 Super Premium. EVPM to silniki synchroniczne z magnesami trwałymi o klasie sprawności IE4

instrukcje

Instrukcje produktów
EURA® i HF Polska®

katalogi

Katalogi produktów
EURA® i HF Polska®

artykuly

Nasze artykuły techniczne opublikowane w mediach.

Falownik - prosto i na temat.

Przez ostatnie lata obserwujemy wzrost popularności przemienników częstotliwości - potocznie zwanymi falownikami. Jak działa falownik?

Przekładnia hipoidalna THF

Najnowsza konstrukcja przekładni mechanicznej - nowe podejście do efektywności energetycznej maszyn i urządzeń. Przekładnia hipoidalna.

 

 siedziba HFholpracownicy01pracownicy03pracownicy04pracownicy06

HF Inverter Polska S.C.

ul. M.Skłodowskiej-Curie 101E
87-100 Toruń, Polska
                                                                 SERWIS
tel. +48 56 653 99 16                                  tel. +48 56 653 99 17
tel. +48 56 623 73 16                                  kom. +48 698 757 450 (non stop!)
fax.+48 56 623 73 17

biuro@hfinverter.pl                                      serwis@hfinverter.pl

EURA Drives Film promocyjny

Film promocyjny firmy EURA Drives Electric CO.,Ltd. Zapraszamy na nasz kanał filmowy na serwerach YouTube.

Video EURA Drives